Kursy nurkowe Warszawa - zapisy: 664 024 597 lub email: nurtech@nurtech.pl

Kursy nurkowania w promocji na Dzień Kobiet!

Dzień Kobiet to święto kontrowersyjne i budzi skrajne emocje… a nam to zupełnie nie przeszkadza i 8 marca zapraszamy wszystkie Panie na specjalną edycję kursu nurkowania Open Water Diver PADI. Odkrywanie podwodnego świata to niesamowita, pełna piękna przygoda. To sposób aktywnego spędzania wolnego czasu wprost stworzony dla kobiet – przekonaj się o tym sama…

Wyjątkowe, promocyjne ceny kursu OWD PADI w ofercie z okazji Dnia Kobiet!

Podstawowy kurs nurkowania to pierwszy krok w wielkiej podwodnej przygodzie. W jego trakcie uczestnicy zapoznają się z kompletnym sprzętem nurkowym, uczą się, jak go używać pod i nad wodą, poznają podstawowe zagadnienia z zakresu fizyki i fizjologii nurkowania – wszystko to po to, żeby eksploracja podwodnego świata była przygodą równie ekscytującą, co bezpieczną.

Podstawowy Kurs nurkowania kończy się uzyskaniem międzynarodowej licencji nurkowej Open Water Diver PADI, uznawanej w bazach i centrach nurkowych na całym świecie.

Szczegółowe informacje o kursie podstawowym Open Water Diver

Standardowa cena kursu: 1500 zł

Cena kursu w promocji na Dień Kobiet: 1250 zł

Z promocji skorzystać mogą oczywiście kobiety, zarówno bezpośrednio, jak i pośrednio ;) Oznacza to, że każdy kurs kupiony przez kobietę w czasie trwania promocji będzie nią objęty, nawet, jeśli będzie to prezent dla mężczyzny. Promocją objęte są również kursy kupione przez mężczyzn, pod warunkiem, że będą przeznaczone na prezent dla kobiety (w takiej sytuacji wydajemy imienny voucher).

Promocja na Dzień Kobiet trwa od 6 lutego do 8 marca 2022

Zakupione w promocji kursy podstawowe realizowane będą w umówionym terminie, do końca czerwca 2022 roku.

Informacje i zapisy:

Jacek Nowicki
jacek@nurtech.pl
664 024 597

Oceń tą stronę