Kursy nurkowe Warszawa - zapisy: 664 024 597 lub email: nurtech@nurtech.pl

DeepSpot, kwiecień 2022

Jaskinia z płaskorzeźbami tajemniczego kultu, wrak, przeszklony tunel na głębokości 5 metrów, z którego „normalni” mogą podglądać nurków, a nurkowie „normalnych”, ciepła i przejrzysta woda i wreszcie głębokość… 45 metrów! To wszystko czeka na nas w  DeepSpot

Zapraszamy do najgłębszego basenu dla nurków w Europie!

Termin wyjazdu

3 kwietnia 2022

Program wyjazdu

W DeepSpocie (ul. Warszawska 50, Mszczonów) spotykamy się 3 kwietnia 2022, około godziny 15tej i po dopełnieniu formalności rejestracyjnych o 16:00 wchodzimy do wody. Nurkowanie będzie trwać godzinę (zegarową, nie lekcyjną) i prowadzone będzie w parach, do głębokości odpowiadającej posiadanym certyfikatom.

W trakcie nurkowania zwiedzić można będzie (pilnując dopuszczalnej głębokości) wszystkie atrakcje tego niepowtarzalnego nurkowiska: jaskinie,  które zajmują kilka poziomów, od 20 do 5 metrów głębokości, wrak, leżący na głębokości 20 metrów, przeszklony tunel dla widzów, który ciągnie się przez cały basen na głębokości 5 metrów (jest przeszklony ze wszystkich stron, podłoga również) i studnię, szeroką na 10metrów i opadającą z 20 do 45 metrów głębokości. A wszystko to w cieplutkiej (32 – 34 stopnie Celsjusza) i przejrzystej wodzie.

Tu możecie obejrzeć zdjęcia z naszej poprzedniej wizyty w DeepSpocie

Zasady nurkowania w DeepSpot

  • Nurkowanie odbywa się w strojach kąpielowych – ze względu na temperatrę wody skafandry nie są potrzebne, dopuszczalna jest ewentualnie odzież typu rushguard
  • Każdy nurek musi być wyposażony w komputer nurkowy – komputer można wypożyczyć
  • Własny sprzęt, z którego można korzystać, to (oprócz komputera): maska, fajka, płetwy kaloszowe, ewentualnie latarka i automat oddechowy (cały sprzęt powietrzny – butle, balast, kompensatory pływalności i automaty oddechowe są dostępne na miejscu, w cenie nurkowania; dla osób nie posiadających płetw kaloszowych dostępne są również płetwy)
  • Nurkowania odbywają się w parach
  • Nurkowania odbywają się w limitach głębokości zgodnych z posiadanym certyfikatem

 

 

Koszt wyjazdu

Licencjonowany nurek229 zł
Uczestnik kursu OWD380 zł
Osoba nienurkującagratis


Cena zawiera:
– godzinne nurkowanie w DeepSpot
– wypożyczenie na czas nurkowania butli, balastu, kompensatora pływalności, automatu oddechowego i płetw

Cena nie zawiera:
– wypożyczenia komputera nurkowego (30 zł)
– dojazdu do Mszczonowa i z powrotem (istnieje możliwość skorzystania z transportu naszym busem, w cenie 30 zł od osoby)

Informacje i zapisy

Aby wziąć udział w tym wyjeździe, należy wypełnić poniższy formularz rejestracyjny

Dodatkowe informacje:

Jacek Nowicki
jacek@nurtech.pl
664 024 597

Oceń tą stronę