Kursy nurkowe Warszawa - zapisy: 664 024 597 lub email: nurtech@nurtech.pl

Szkolenia

Witamy serdecznie!

Nurkowanie z nami to przede wszystkim bezpieczeństwo i dobra zabawa dostępna dla wszystkich niezależnie od wieku. Doświadczenie posiadane przez naszych instruktorów pozwala nam w sposób kompetentny prowadzić szkolenia rekreacyjne na wszystkich poziomach zaawansowania. Prowadzimy szkolenia w grupach do 4 osób bądź indywidualnie (szczegóły ustalamy w momencie zapisu na kursy). Mamy nadzieję, że po zapoznaniu się z naszą ofertą rozpoczniesz lub będziesz kontynuował szkolenia nurkowe pod profesjonalną opieką naszych instruktorów.

Zapraszamy na kursy podstawowe

Podstawowy kurs nurkowania OWD (Open Water Diver) służy zdobyciu wiedzy na temat nurkowania i umiejętności, które umożliwiają bezpieczne nurkowanie do głębokości 18m (JUNIOR OWD do 12m).

Program szkolenia skonstruowany jest tak, żeby każdy mógł dostosować harmonogram zajęć do swojego wolnego czasu. Celem kursu jest opanowanie całej niezbędnej wiedzy i wszystkich umiejętności, a nie „zaliczenie” określonej liczby zajęć, co gwarantuje, że po jego ukończeniu nurkowanie będzie źródłem prawdziwej przyjemności i co najważniejsze – będzie bezpieczne. Ponieważ każdy człowiek ma własne tempo nauki, każdemu dajemy na opanowanie niezbędnych umiejętności tyle czasu, żeby sam miał poczucie, że nie sprawiają mu one problemów.

Informacje i zapisy

Jacek Nowicki

Instruktor IANTD nr 8031

jacek@nurtech.pl

Dzwoń 664 024 597

Do zobaczenia w wodzie :)   

Oferta kursów nurkowych indywidualnych i w małych grupach tylko w Nurtech!

Zapraszamy na nurkowania INTRO wszystkich, którzy chcieliby poczuć, jak to jest oddychać pod wodą, i poruszać się w stanie nieważkości, a także tych, których pociąga podwodna przygoda, ale obawiają się, że „to nie dla nich”… Pod opieką doświadczonych instruktorów przekonacie się, że nurkowanie jest dla wszystkich.

Informacje o organizacjach i kursach znajdziesz po kliknięciu w logo

Wszystkie podane ceny (z wyjątkiem nurkowania INTRO/Programu Discover Scuba Diving PADI) dotyczą zajęć dla grup (minimum 4 osoby). Ceny kursów dla mniejszych grup, oraz kursów indywidualnych podajemy na życzenie.

Po więcej szczegółów zadzwoń bądź napisz do nas:

Jacek Nowicki
jacek@nurtech.pl
664 024 597

Do zobaczenia w wodzie!

5/5 - (10 głosów)