Kursy nurkowe Warszawa - zapisy: 664 024 597 lub email: nurtech@nurtech.pl

Nasza kadra

Jacek Nowicki</br><span style="font-size: 16px;">Właściciel NUR-TECHa, instruktor IANTD </span>

Jacek Nowicki
Właściciel NUR-TECHa, instruktor IANTD

Swoją przygodę z nurkowaniem rozpocząłem w 2007 r. Atmosfera wyjazdów i „zastrzyk” adrenaliny towarzyszący kolejnym nurom okazał się nałogiem nie do zwalczenia. Z biegiem czasu poświęcałem swojemu hobby coraz więcej czasu, co w połączeniu z kilkoma innymi bodźcami zaowocowało powstaniem Nur-Techa. Mimo wielu obowiązków związanych z organizacją działalności Centrum, zawsze znajduję czas na wyjazdy pełne niezapomnianych przeżyć – nie tylko tych spod wody .

W ciągu pięciu lat wykonałem około 500 nurków i uzyskałem uprawnienia instruktorskie w jednej z najbardziej szanowanych organizacji nurkowych IANTD Obecnie z grupą zaprzyjaźnionych instruktorów prowadzimy szkolenia rekreacyjne i techniczne . Zajęcia na kursach prowadzimy w taki sposób , żeby każdy uczestnik czuł się bezpiecznie i mógł przyswoić sobie jak największy zakres wiedzy teoretycznej i praktycznej . Szkoląc innych nie zapominam o doskonaleniu własnych umiejętności i pod okiem wymagających instruktorów, zgłębiam dalsze tajniki wiedzy nurkowej.

Uprawnienia:

Rekreacyjne:

• EANx Instructor IANTD (nr. licencji: 8031)

Techniczne:

• Trimix Diver TDI
• Trimix Gas Blender ITDA
• Equipment O2 Service Technician TDI

Rebreather o obiegu zamknietym (CCR) Buddy Inspiration z elektroniką Vision

Piotrek Gliszczyński</br><span style="font-size: 16px;">Instruktor KDP CMAS i PADI </span>

Piotrek Gliszczyński
Instruktor KDP CMAS i PADI

Nurkuję bo... lubię, moje pierwsze nurkowanie w sprzęcie powietrznym miało miejsce w 1984 roku i od tego czasu w mojej osobistej hierarchii fajności nurkowanie zajmuje niezagrożone II miejsce...

W 2001 roku postanowiłem z życiowej pasji uczynić zawód. Przez ten czas wyszkoliłem ponad 1000 nurków, na różnych poziomach (kursy podstawowe, zaawansowane i specjalistyczne) i wciąż każde wejście do wody jest dla mnie niesamowitym, ekscytującym przeżyciem... Bo równie fajne, jak nurkowanie, jest dzielenie się z innymi wiedzą, obserwowanie, jak magia podwodnego świata wciąga ich coraz bardziej i pomaganie im w czerpaniu z nurkowania jak największej radości.
Jestem instruktorem KDP CMAS i PADI

Oceń tą stronę