Kursy nurkowe Warszawa - zapisy: 664 024 597 lub email: nurtech@nurtech.pl

Nurkowanie zapoznawcze intro dive

Szkolenia prowadzimy w w systemie PADI lub IANTD

Natura jest wredna… Stworzyła nas, ludzi tak, że w ogóle nie jesteśmy przystosowani do życia pod wodą. Musimy więc radzić sobie przy pomocy mniej lub bardziej skomplikowanego sprzętu. To sprawia, że u większości ludzi ciekawość pięknego podwodnego świata miesza się z obawą, czy to  jest bezpieczne i czy nie jest zbyt skomplikowane… Zapraszamy na nurkowanie zapoznawcze, podczas którego pokażemy Ci, że nie jest to ani trudne, ani niebezpieczne. Zrób pierwszy krok ku  przygodzie, która odmieni Twoje życie… bo po nim przyjdą następne…

Termin zajęć

13 05, godzina 16:00, pływalnia OSiR Ochota (Rokosowska 10)

Program zajęć

Zajęcia te składają się z dwóch etapów:

Zaczynamy od teoretycznego wprowadzenia, podczas którego zapoznajemy uczestników ze sprzętem nurkowym, oraz podstawowymi zagadnieniami związanymi z fizyką i fizjologią nurkowania. Pogadanka nie jest długa, żeby nie przynudzać, ale konieczna, żeby zajęcia w wodzie sprawiały frajdę i były bezpieczne.

Następny etap to zajęcia w wodzie, podczas których zapewniamy (jeśli okaże się to konieczne lub na życzenie) indywidualną opiekę każdemu uczestnikowi (każdy ma „swojego” instruktora). Nurkowanie zaczynamy od oswojenia z przebywaniem i oddychaniem pod wodą, na płytkiej wodzie, gdzie robimy proste, podstawowe ćwiczenia, dzięki czemu można oswoić się z przebywaniem pod wodą w bezpiecznych, kontrolowanych warunkach i zarazem poczuć przedsmak prawdziwego nurkowania.

Zajęcia w wodzie trwają około 30 minut. W czasie ich trwania zapewniamy pełne zabezpieczenie zarówno na powierzchni (ratownicy), jak i pod wodą (doświadczeni, profesjonalni instruktorzy nurkowania). Zapewniamy również, oczywiście, cały niezbędny do nurkowania sprzęt, dla każdego uczestnika. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu gwarantujemy 100% satysfakcję.

Zapewniamy kompletne możliwości kontynuacji przygody z nurkowaniem – w naszej ofercie znajduje się pełna gama szkoleń, na wszystkich stopniach zaawansowania, organizujemy również wyprawy nurkowe, zarówno weekendowe (w Polsce i najbliższej okolicy), jak i dłuższe wyjazdy zagraniczne do najatrakcyjniejszych miejsc nurkowych na świecie.

Koszt zajęć: 150 zł

Cena zawiera:

– wstępne przeszkolenie teoretyczne
– nurkowanie zapoznawcze w basenie
– kompletny sprzęt nurkowy
– opiekę doświadczonych instruktorów

Informacje i zapisy

jacek@nurtech.pl
664 024 597

Zapisy przyjmujemy najpóźniej do godziny 15:00 w czwartek poprzedzający zajęcia

Informacje i zapisy

Jacek Nowicki

Instruktor IANTD nr 8031

jacek@nurtech.pl

Dzwoń 664 024 597

Do zobaczenia w wodzie :)   
5/5 - (32 głosów)